Niesamowite bajki dla niesamowitych dzieci

Czytanie bajek to taki moment, który wspaniale jednoczy całą rodzinę. Jak spojrzymy na swoje życie obiektywnym okiem, to szybko dojdziemy do wniosku, że nasze życie do końca nie jest łatwe. Gonimy za tym, aby wypełniać kolejne obowiązki. Chcemy zarobić duże pieniądze, aby móc spłacić ogromne kredyty, jakie mamy na swoje nazwiska. W tym całym zabieganiu nie mamy czasu za dużo dla własnych dzieci. Sprawmy więc, aby czytanie bajek było wspaniałą okazją do tego, aby się zjednoczyć. Aby poczuć na nowo więź rodzinną. Na tą chwilę można wybrać fantastyczną książkę. Jej tytuł to “Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek“. Autorką tej książki jest Justyna Bednarek.

Cykl o skarpetkach

Justyna Bednarek stała się wspaniałym odkryciem ostatnich czasów. W szczególności została doceniona przez grono rodziców, którzy z wielką przyjemnością czytają o kolejnych przygodach skarpetek. Wyżej wspomniana książka to tak naprawdę tom pierwszy. Na chwilę obecną w całej serii znaleźć można także takie książki, jak “Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)”, “Skarpetka na tropie, czyli kto ukradł złoty guzik? “, “Banda Czarnej Frotté. Skarpetki powracają!”. Cały cykl koniecznie powinien znaleźć się na półce dziecka, które lubi czytać o fantastycznych przygodach skarpetek. Wróćmy jednak do tomu pierwszego, który cieszy się olbrzymia popularnością, a wiele dzieci z wielką przyjemnością wraca do tej książki.

W domu małej Be

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” przenosi nas do domu małej Be. Dziewczynka ma kilka lat i już od pewnego czasu zauważa, że co jakiś czas w praniu znikają kolejne skarpetki. Mama zawsze wkłada tam parę, a wyjmuje pojedyncze sztuki. Do wyjaśnienia sprawy zostaje wezwany hydraulik, który odkrywa za pralką dziurę. Okazuje się, że skarpetki…uciekają z domu małej Be, ponieważ chcą przeżyć fantastyczne, życiowe przygody. W ten oto sposób dowiadujemy się, że uciekinierki wyruszyły w świat i mają takie przygody, których mógłby pozazdrościć im nie jeden człowiek. Okazuje się bowiem, że jedna skarpetka została mamą dla małych i samotnych myszek. Z kolei inna skarpetka poszła do szpitala i zaczęła zabawiać chore dzieci. Trzecia skarpetka stała się towarzyszką polityka, którego ulubionym powiedzeniem było “każde prawo ma swoje lewo”. Kolejne skarpetki… . Lepiej nie ujawniać kolejnych przygód skarpetek, ponieważ nikt już nie będzie chciał przeczytać książki. Czas poznać tą fantastyczną i jakże niespodziewanie wesołą książkę.

Ludzie zdjęcie utworzone przez pvproductions - pl.freepik.com